Анонс концерту - 4 лютого 2021

Концерт "Джазові теми з імпровізацією" відбудеться у четвер, 4 лютого 2021 року у Колонному залі ім. М.В. Лисенка, Національної філармонії України.

Анонс концерту - 5 січня 2020

Концерт "Джазові теми з імпровізацією" відбудеться у неділю, 5 січня 2020 року у Колонному залі ім. М.В. Лисенка, Національної філармонії України.

Анонс концерту - 5 січня 2019

Концерт "Джазові теми з імпровізацією" відбудеться у суботу, 5 січня 2018 року у Колонному залі ім. М.В. Лисенка, Національної філармонії України.

Анонс концерту - 5 січня 2018

Концерт "Джазові теми з імпровізацією" відбудеться у п'ятницю, 5 січня 2018 року у Колонному залі ім. М.В. Лисенка, Національної філармонії України.

Анонс видання образно асоціативної методики освоєння клавіатури рояля "Швидкі клавіші"

Незабаром очікується вихід нового навчального видання Неоніли Лагодюк "Швидкі клавіші. Образно-асоціативна методика освоєння клавіатури рояля". Дана методика є абсолютно унікальною та використовується Неонілою Лагодюк в процесі навчання своїх учнів. Пропонуємо вашій увазі вступ до методики.


За всіх часів майстерне виконання музичних творів на будь-якому інструменті викликало захоплення публіки. Адже зал чекає дива, зривається оваціями і нікому не спадає на думку, скільки праці вкладено у підготовку, що передувала тріумфу.

Анонс концерту - 5 січня 2017

Концерт "Джазові теми з імпровізацією" відбудеться у вівторок, 5 січня 2017 року у Колонному залі ім. М.В. Лисенка, Національної філармонії України.

Анонс концерту - 5 січня 2016

Концерт "Джазові теми з імпровізацією" відбудеться у вівторок, 5 січня 2016 року у Колонному залі ім. М.В. Лисенка, Національної філармонії України.

Анонс концерту - 5 січня 2015

Концерт "Джазові теми з імпровізацією" відбудеться 5 січня 2015 року у Колонному залі ім. М.В. Лисенка, Національної філармонії України.

Підписатися на Неоніла Лагодюк RSS